E-shop s kompletním sortimentem ručního nářadí - Dům, dílna a zahrada - e-stavba.com


          
Spustili jsme nový internetový obchod

 

Spustili jsme nový internetový obchod

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nový internetový obchod nabízející nejen půjčovnu, ale i prodejnu ručního nářadí, nástrojů pro stavbu, zahradu či dílnu.

Najdete u nás široký sortiment elektro nářadí, spojovacího materiálů, chemie, brusných a řezných kotoučů a širokou škálu dalších doplňků např. pro vaši stavbu.

V naší nabídce e-stavba.com si nemusíte vybírat jednotlivé zboží podle potřeby, ale můžete snadno vybavit svoji dílnu z ucelené řady v jednotném stylu.

S námi prostě najdete cestu 😉

« zpět na seznam článků


Provozovatel získal certifikát „Zelená firma“

Provozovatel e shopu vstoupil v letošním roce do projektu zpětného sběru elektroodpadu a získalo certifikát Zelená firma. Zařadilo se tak mezi subjekty, jimž není lhostejné životní prostředí a uvědomují si svoji zodpovědnost v tomto ohledu.

Hlavním cílem projektu je zabránit, aby elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu tím, že daný subjekt poskytne svým zaměstnancům možnost zbavit se svých vysloužilých elektrospotřebičů prostřednictvím sběrného boxu. Toto opatření výrazně přispívá k ochraně životního prostředí a přírodních zdrojů.


Kategorie | Výrobce

Píšeme pro Vás

Novinky

04.03 2016

Najdete nás na Facebooku

25.01 2016

Spustili jsme nový internetový obchod

                           😉

  více info

Reklama

 
Domovia