E-shop s kompletním sortimentem ručního nářadí - Dům, dílna a zahrada - e-stavba.com


          
Reklamační podmínky

Reklamační řád

Kupující je povinen před potvrzením převzetí zboží zkontrolovat, zda zásilka nenese zjevné známky poškození způsobeného při přepravě. Pokud ano, pak je povinen s dopravcem vyhotovit záznam o poškození. Kupující je oprávněn v tomto případě zboží nepřevzít.

O případném poškození zboží během přepravy je kupující povinen neprodleně (nejpozději však do dvou pracovních dnů) informovat prodávajícího. Doporučejeme u takovéto reklamace doložení záznamu o poškození zboží při přepravě, podepsané smluvním dopravcem.

Pro úspěšné vyřízení reklamace platí následující podmínky:

  • Je-li nutné zboží reklamovat, prosíme, zjištěné vady oznamte co nejdříve prodávajícímu e-mailem na adresu info@e-stavba.com , případně telefonicky na 775 123 131, nebo písemně na adresu istG unit, s.r.o.,Havlíčková 797, 765 02 Otrokovice, společně se základními údaji : jaké zboží reklamujete, důvod reklamace, termín nákupu.
  • Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. V případě prodeje zboží označené jako výprodej je záruka omezená pouze na vlastnosti, které podle nichž nebylo zboží do této kategorie zařazeno. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a skladováním. Doporučujeme zboží, které reklamujete, prosíme, vrátit v původním obalu včetně dokladu o jeho zakoupení. V případě zjištění výrobní vady bude zboží vyměněno kus za kus, či vrácena peněžní částka. Do vrácené částky se nezapočítává cena poštovného . Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce. Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí všeobecně 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak.

Platnost Reklamačních podmínek: 7.12.2015

« zpět na seznam článků


Kategorie | Výrobce

Píšeme pro Vás

Novinky

04.03 2016

Najdete nás na Facebooku

25.01 2016

Spustili jsme nový internetový obchod

                           😉

  více info

Reklama

 
Domovia